Bestsailing
Chcę dostawać nowe informacje


 


13.09.2013
  ______________________

HIT !!!

Voditelj Brodice
na jachcie motorowym


kurs w Chorwacji + rejs

27.09 - 06.10.2013


Voditelj Brodice na jachcie motorowym

Bardzo interesująca propozycja dla motorowodniaków –  patent „Voditelj Brodice” uprawnia do czarteru i prowadzenia większości jachtów motorowych dostępnych w Chorwacji. Posiadacze tych uprawnień żeglujący na wodach chorwackich nie mają obowiązku posiadania dodatkowo certyfikatu radiooperatora (SRC). Fachowe szkolenie na dwusilnikowej kabinowej łodzi morskiej obejmujące także praktyczne aspekty nawigacji i bezpieczeństwa zapewnia dobre przygotowanie do samodzielnej żeglugi.

Voditelj Brodice na jachcie motorowym  - patentW cenie: 7-dniowy rejs na dwusilnikowym morskim jachcie motorowym w Chorwacji, transport z Polski, szkolenie, materiały szkoleniowe, wyżywienie w standardzie turystycznym, udział w kasie jachtowej (opłaty portowe, paliwo, zaprowiantowanie itp.), ubezpieczenie NNW / KL, podatek turystyczny, sprzątanie po rejsie.

TRANSPORT: bus
WYJAZD: piątek, godz. 21:00 z Bielska-Białej, dworzec PKS, ul. Warszawska
POWRÓT: niedziela, godz. 06:00 do Bielska-Białej, dworzec PKS, ul. Warszawska

Egzamin końcowy odbywa się przed chorwacką komisją. Zdawać można w kilku najpopularniejszych językach, porozumiemy się z komisja także po polsku. Jest to egzamin wyłącznie teoretyczny, odbywający się w kapitanacie portu.

Dla grup liczących co najmniej cztery osoby chętnie zorganizujemy szkolenie w innym, uzgodnionym terminie i miejscu. Szczegóły można ustalić kontaktując się z biurem, lub umówić się na rozmowę z naszym przedstawicielem, który chętnie Państwa odwiedzi i przedstawi ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb!

Harmonogram kursów

Termin Lokalizacja kursu Cena

27.09 - 06.10.2013

Voditelj Brodice na jachcie motorowym 
Chorwacja
3400 zł
 
 

+ opłata egzaminacyjna: 120,- eur płatne w kapitanacie