Bestsailing
Chcę dostawać nowe informacje


 


23.11.2013
 

___________________

Zima na Śródziemnym
Sylwester w Hiszpanii
Jacht Camelot 17 m 12 os.
Projekt Kiwi 360

LAST MINUTE ! ! !


Rejsy są organizowane w ramach projektu Kiwi 360 i ich głównym celem jest testowanie jachtu Camelot do wyprawy oraz szkolenie i integracja uczestników
 

Szczegłóły promocji telefonicznie ( 505 123 654 )

CENA W PLZ NIE ZAWIERA:
wyżywienia, dojazdu do miejsca zaokrętowania i powrotu do domu, opłat portowych, paliwa do silnika, wody, transportu i wyżywienia.

KOSZTY DODATKOWE:
takie jak opłaty portowe, paliwo itp pokrywa się ze wspólnej kasy pokładowej, do której uczestnik wpłaca na początku rejsu uzgodnioną kwotę rozliczaną po rejsie. Kapitan i zastępca zwolnieni są z wnoszenia składki do kasy pokładowej.


Rezerwacja : e - mail     kiwi360@op.pl

Informacje dodatkowe : + 48 505 123 654s/y Camelot

Jacht Camelot został zbudowany w 1982 roku przez stocznię jachtową z Florydy Seaton Design. Modelnautical 56′ zaprojektowany przez Steaphena Seatona przeznaczony jest do żeglugi oceanicznej.17m. Camelot charakteryzuje się nie tylko piękną sylwetką, ale też wyjątkowo wysokimi walorami bezpieczeństwa.
Swoją dzielność udowodnił podczas transatlantyckiego rejsu
z Florydy do Polski w 2010 r. W jego trakcie na wysokości trójkąta bermudzkiego jacht napotkał huragan przekraczający skalę Beauforta,
z którego po tygodniowym sztormowaniu wyszedł bez uszkodzeń. Camelot jest jedynym z najpiękniejszych nowoczesnych jachtów o klasycznej sylwetce, a pływanie nim, w opinii wielu żeglarzy daje wiele radości i przyjemności przy poczuciu bezpieczeństwa.
Wyposażenie:
Na pokładzie jachtu jest mnóstwo miejsca do wypoczynku wliczając w to przede wszystkim wygodny i duży kokpit z osobnym fotelem dla sternika. Dwa maszty wyposażone są w systemy rolowania wszystkich żagli co ułatwia pracę załogi. Możliwości manewrowe jachtu wspomaga ster strumieniowy oraz elektryczna winda kotwiczna. Pod pokładem załoga ma do dyspozycji 12 miejsc sypialnych, funkcjonalnie rozmieszczonych w 4 kabinach, 2 i 3 osobowych. Ponadto: obszerna mesa wraz z kuchnią oraz trzy toalety i dwa prysznice. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, piecyk konwekcyjny i kuchenkę gazową. Jacht zaopatrzony jest również w nowoczesną elektronikę opierającą się na urządzeniach nawigacyjnych firmy Raymarine. Pełne bezpieczeństwo zapewniają środki ratunkowe i sygnalizacyjne m.in. 12- osobowa tratwa ratunkowa, radiopława EPIRB, telefon satelitarny, radionadajnik. Camelotowi towarzyszy również ponton z silnikiem. Oprócz 120-konnego silnika głównego, na jachcie zainstalowany jest generator prądotwórczy. Dla zainteresowanych: strona opisująca konstrukcję Nauticala’56.


Rezerwacja : e - mail     kiwi360@op.pl

Informacje dodatkowe : + 48 505 123 654