Bestsailing
Chcę dostawać nowe informacje
jacht jacht yacht yachts

rejs rejsy jach skipper kapitan
Best Sailing
Club
to grupa zapalonych żeglarzy, od amatorów bez stopnia do profesjonalnych kapitanów. Od 1981 roku nieprzerwanie ( jako Adamar i Klub żeglarski Top) organizujemy interesujące rejsy po najciekawszych zakątkach świata, kiedyś tylko na Bałtyku, teraz nasi członkowie żeglują na nawet pod Hornem i po Polinezji Francuskiej. Jesteśmy otwarci - wystarczy odrobina entuzjazmu i energii, by przystąpić do naszego Klubu i wziąć udział w rejsach i szkoleniach, ale nie jest to warunkiem uczestnictwa w naszych wyprawach.

Rejsy i Best Sailing Club prowadzone są przez najlepszych polskich i zagranicznych kapitanów i instruktorów, często zawodowych, na optymalnych jachtach, a na życzenie wakacje na wodzie mogą uprzyjemnić  hostessa i kucharz. Pływamy po najatrakcyjniejszych akwenach świata, na wszystkich rodzajach jachtów, na pojedynczych jednostkach i we flotyllach, w dzień i jeśli zapragniecie, także w nocy. Nasze rejsy to nie pogoń za stażem, to kontemplowanie żeglugi i piękna egzotycznych miejsc. Na jachcie głównie odpoczywasz, ale możesz też stawiać, zrzucać i refować żagle, pracować przy linach, sterować, manewrować oraz nawigować pod opieką kapitana, jednym słowem szkolić się we wszystkich dziedzinach żeglarstwa. Spodziewamy się, że będziesz dbał skutecznie o swoje i wspólne bezpieczeństwo. Udział w rejsie to także pełnienie obowiązków związanych z żeglugą, utrzymaniem czystościi przygotowaniem posiłków. Unikamy sytuacji, które by mogły powodować złe samopoczucie pasażerów. Dzięki temu rejsy kończymy z uśmiechem na twarzy. Często załoganci wracają na pokłady naszych jachtów, by poznawać nowe akweny.

 

Załoga Best Sailing to ludzie o najwyższych kwalifikacjach żeglarskich, którzy wynieśli wszechstronne doświadczenia z rejsów na prywatnych, klubowych
i czarterowych jachtach żaglowych, motorowych od 10 do 110 m długości
i sprawdzili się w wielu, czasem ekstremalnych sytuacjach. Żeglujemy po wszystkich morzach i oceanach kuli ziemskiej, posiadamy świetne kontakty
w setkach portów, wiemy, jakie są najnowsze trendy w różnych gałęziach żeglarstwa, bo traktujemy je zawodowo. By zapewnić Wam komfort podróży, nasi przyjaciele z biur turystycznych organizują najtańsze, optymalne przeloty, transport samochodowy, hotele.

 

 

 

 


Przygoda z Best Sailing trwa cały rok. Po rejsie spotykamy się na lądzie,
w siedzibie Klubu i poza nią, czasem w górach, na nartach, czasem na regatach śródlądowych i festiwalach szant i planujemy następne wyprawy. Podczas takiego spotkania rozdajemy płyty dvd z profesjonalnym filmem z rejsu, który jest świetną pamiątką z udanych wakacji.

 

 

 
Wywiady dla telewizji